Banner

---

Cooperation

[EN]
grafelabs@gmail.com
[PL]
Jak w wielu dziedzinach życia czy szeroko rozumianej działalności, aby móc się rozwijać potrzebujemy pieniędzy - korzystamy z sampli, więc potrzebujemy płyt. Nie interesuje mnie samplowanie mp3 oraz cd, to nie rozwojowe i nie brzmi jak trzeba. Dla mnie producent czy dj powinien być przede wszystkim diggerem, człowiekiem z płytami i wiedzą.

Potrzebujemy sprzętu. Każdy producent pracuje latami na swoje brzmienie. Jest to długa droga, wymagająca wielu godzin pracy i często poświęcenia. Brzmienia, które mnie interesuje nie osiągnę dzięki vst. Żaden vst nie będzie brzmiał jak 12 beatowy sampler albo prawdziwa taśma z magnetofonu szpulowego odpowiedniej marki, nie podrobi też nigdy brzmienia preampa lampowego. Nie będę wspominać już o tak oczywistych rzeczach jak karta muzyczna, odsłuchy czy system. Żadnej z tych rzeczy nie znajdziemy przypadkiem na ulicy.

Kulturą Hip-hopową fascynuję i interesuję się od 98 roku. Zawsze uczono mnie, że niezwykle istotny jest SZACUNEK.

Chętnie biorę sos za produkcje, ale nie jest on najważniejszym czynnikiem. Dostaję sos czasem, ale nie zawsze. Najistotniejsze są Twoje umiejętności. Jeśli nie pływasz po beatach nie trać mojego czasu. Poświęć go na swój progres.


Bądźcie zdrowi.


Stay tuned!beats 4 sale by Graf Cratedigger